مرکز تحقیقات ژنتیک میبد به عنوان یک مرکز جامع تحقیقات ژنتیک با سابقه بیش از 7 سال مهمترین و مجهزترین مراکز خدمات مشاوره و تشخیص ژنتیک سازمان بهزیستی کشور می باشد که مجوزهای لازم تحقیقاتی از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دارد که در استان یزد واقع شده است.این مجموعه با برخورداری از پرسنل فرهیخته، متخصص ، دانش، تجهیزات ، استانداردها و نرم افزارهای روز دنیا و حداکثر بهره گیری از ظرفیت های همکاری داخلی و خدمات مشاوره ای و تشخیص ژنتیک در جنوب شرق کشور ارائه مینماید.
شنبه - چهارشنبه : 7:00 صبح - 14:00
پنجشنبه : :7:00 صبح الی 13:00 جمعه : تعطیل
03532373106-9
info@mgrc.ir

پست های مرتبط

به مرکز تخقیقات ژنتیک میبد خوش آمدید
تصویر عنوان

وبلاگ

خانه  /  مرکز تحقیقات ژنتیک   /  اخبار مرکز   /  نشست هم اندیشی با آقای دکتر نشان معاونت محترم توانبخشی سازمان بهزیستی استان یزد در مرکز تحقیقات ژنتیک میبد

نشست هم اندیشی با آقای دکتر نشان معاونت محترم توانبخشی سازمان بهزیستی استان یزد در مرکز تحقیقات ژنتیک میبد

جلسه ای با حضور دکتر نشان معاونت محترم توانبخشی سازمان بهزیستی استان یزد در محل مرکز تحقیقات ژنتیک میبد برگزار شد. در این جلسه آقای فلاح ریاست اداره بهزیستی شهرستان میبد ،دکتر امامی ،دکتر بیکی و سایر اعضای محترم موسسه خیریه تحقیقات ژنتیک دکتر فیروزآبادی حضور داشتند. در این جلسه به بحث و تبادل نظر در امور تخصصی مرکز ژنتیک پرداخته شد.

بدون دیدگاه
ارسال یک نظر
نام
ایمیل
وبسایت